O nás


Miroslav Zamrazil  executive director

Zakladatel společnosti ZMISTA, svojí kariéru nastartoval jako manažer provozovny zdravé výživy a HR Konzultant.

,, Zkušenosti z oboru jsem se rozhodl využít ve vlastní společnosti. Přijímejte a zaměstnávejte kandidáty, kteří jsou lepší než vy“


Michelle Sedláková executive director

Zakladatelka společnosti ZMISTA, svojí kariéru nastartovala v bankovním sektoru.

,,Mé mnohaleté zkušenosti z businessu, investic a spolupráce s jednateli SME jsem se rozhodla zúročit ve vlastní společnosti. Headhunting je jiná forma businessu, diskrétní a přesto zábavná“ 

 

ZMÍSTA je mladá, nově vzniklá společnost  zabývající se náborem kandidátů pro naše partnery. Naší specializací jsou Obchodní pozice pro Střední a Velké společnosti , Informační a komunikační technologie/ICT a Střední management.
Ke každému partnerovi i kandidátovi přistupujeme individuálně, proto jsou pro nás důležité informace, se kterými pracujeme a na základě kterých dokážeme urychlit procesy výběru kandidátů a tím i usnadnili finální rozhodování.
Naše práce nekončí podepsáním kandidátovy smlouvy se společností, právě naopak. Dbáme na to, aby naše spolupráce byla efektivní,  protože v této  době, kdy čas jsou peníze, je důležité mít vedle sebe obchodního partnera, který je na poli ,,headhuntingu“ jako ryba ve vodě.