Vážení klienti, obchodní partneři a přátelé,

 

Vzhledem k aktuální situaci v naší zemi jsme se rozhodli i my pomoci.

Mnoho z nás řeší své pracovní uplatnění, i včetně možnosti pracovního zařazení mimo svůj obor.

V této situaci nabízíme naši pomocnou ruku:

Své životopisy můžete posílat na náš e-mail, nebo prostřednictvím webových stránek. (podle Vašich zkušeností a preferencí, se budeme snažit najít vhodnou pracovní pozici, platové ohodnocení, místo zaměstnání atd)

!POZOR!   V tuto chvíli si nenárokujeme žádné poplatky související se zařazením Vašeho životopisu do databáze uchazečů o zaměstnání.

Nemůžeme Vám bohužel zaručit okamžitou reakci, ani Vaše rychlé zařazení do pracovního procesu, společně s našimi partnery děláme ovšem maximum proto, abychom společně tuto dobu zvládli.

Děkujeme za Vaši spolupráci a využití našich služeb.

Dále děkujeme, že dodržujete stanovená pravidla nouzového stavu a nosíte roušky. Takto chráníte nejenom sebe, ale i Vaše okolí.

Za společnost ZMISTA.CZ

Michelle Sedláková, Miroslav Zamrazil

Nechceme být pouze  personální agenturou,  HR konzultantem, nebo tzv. lovci hlav,  chceme být především dlouhodobými partnery pro naše klienty

Zakládáme si proto na efektivitě práce. Chceme, aby náš partner dostal opravdu to, za co platí.  Lidé z interního HR oddělení zvládají obsadit méně kvalifikovanou pozici, na to, aby našli firmě manažera nebo specialistu, jim chybí praktické zkušenosti z businessu a z prostředí informačních technologií. Spoluprácí s námi, však snadno dosáhnou toho, že takového manažera najdou.

Náš úspěch se odvíjí z práce s informacemi od našich partnerů.  Jen tak jsme schopni hledat ideálního kandidáta a jen tak bude mít naše práce smysl.

Michelle Sedláková, Miroslav Zamrazil

executive directors